O firmie

Wiedząc jak ważne dla naszych klientów są doświadczenie, elastyczność oraz efektywność stworzyliśmy profesjonalny zespół zarządzający flotą 139 zestawów pojazdów ciężarowych dostarczających ponad 1700 ładunków miesięcznie do różnych destynacji na terenie Unii Europejskiej. Zadowolenie naszych klientów z świadczonych przez nas usług jest dla nas nadrzędną wartością oraz celem, do którego dążymy każdego dnia obsługując klientów zarówno z Polski, jak i Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii czy Republiki Czeskiej.

Firma Huber Sp. z o.o. s.k. powstała w 1991r. jako Huber Poland Sp. z o.o., która w 2010r. zmieniła się w spółkę Huber-Polska, aby ostatecznie w 2016r. przekształcić się w Huber Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Zajmujemy się transportem całopojazdowym na terenie Unii Europejskiej, skupiając się głównie na Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech oraz Republice Czeskiej. Realizujemy także eksporty z oraz importy do Polski. Współpracujemy zarówno z klientami logistycznymi, jak również klientami bezpośrednimi oraz spedycjami. Stale poszerzamy bazę naszych klientów przygotowując rozwiązania szyte na miarę, aby jak najlepiej spełnić ich oczekiwania. Dążymy do stałego podnoszenia jakości świadczonych usług oraz wzrostu zadowolenia naszych klientów. Nasza firma spełnia wysokie kryteria stawiane certyfikacji jakości TCC.

 

Spółka Huber spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. skorzystała z dofinansowania
w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Spółka Huber spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. skorzystała z dofinansowania
w ramach działania 3.2 "Innowacje w MŚP" RPO WSL 2014-2020 na realizację projektu pt: "Wdrożenie zmiany procesowej w zakresie zarządzania działalnością transportową".